Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Оформлення Codice fiscale у Львові
(італійський податковий код)

Ідентифікаційний податковий код в Італії

Codice fiscale (кодіче фіскале) - ідентифікаційний податковий код в Італії (містить 16 символів). Цей документ отримується в Консульстві Італії відповідної країни або на території Італії після отримання посвідки на проживання.

Для громадян Італії, які мають право на пільги Національної служби охорони здоров'я, видається інша карта, яка включає в себе податковий код і карту медичного страхування. Така карта видається автоматично тим, у кого є право на медичне обслуговування і вона містить більш повні дані про власника карти.

Іноземцям краще отримати Codice fiscale в посольстві Італії на території країни проживання у паперовій формі. Це простіше, зручніше і швидше, а вже після приїзду в Італійську республіку замінити його на пластикову картку з фотографією в Реєстраційній-податковій службі.

Що таке Кодіче фіскале і навіщо потрібно його отримувати?
У 1973 році за указом президента Італії був створений податковий реєстр для полегшення фінансового управління. Спочатку Кодіче фіскале був звичайним паперовим документом, але потім була введена пластикова карта з магнітною смугою. Самі італійці отримують Кодіче фіскале при народженні, а що стосується приїжджих на постійне місце проживання іноземців, то їм отримати такий документ потрібно заздалегідь, бажано ще до приїзду в Італію. Справа в тому, що Codice fiscale не видають, якщо у вас немає дозволу на проживання. Насправді, податкова служба Італії зобов'язана видавати даний код, навіть якщо у вас немає дозволу на проживання. Така бюрократична проблема вирішується завзятістю і багаторазовими візитами в податкову, доводиться постійно просити, розмовляти з різними людьми і за один раз це питання вирішити не виходить, як правило отримання італійського ІПН затягується на кілька тижнів.

Без Кодіче фіскале Вам не відкрити банківський рахунок в Італії, не оформити договорів оренди, купівлі-продажу, не отримати позик, не влаштуватися на роботу, не отримати медичну допомогу, та й навіть не купити італійську СІМ-карту.

Добре, що існує простіший спосіб отримати Codice fiscale швидко, з мінімумом бюрократії. Кодіче фіскале можна отримати в Києві, через Консульство Італії. І всю цю процедуру ми можемо пройти за Вас. Від Вас потрібно: копія закордонного паспорта, заповнений бланк-заява і доручення на право отримання Codice fiscale, яке Ви можете відразу оформити у нашого нотаріуса.

Інші посилання по темі:
Dichiarazione di valore (Підтвердження освітніх документів для Італії)
Ricongiungimento familiare (Возз'єднання сім'ї в Італії)<< мапа сайту >>