Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Документи на громадянство Італії:
витребування, апостилювання, переклад
та легалізація перекладів

Претендувати на отримання Громадянства Італії українські мігранти можуть за умови, що зацікавлена особа має безперервну прописку в країні (residenza) протягом останніх 10-ти років.

Іншими словами, якщо вона прожила цей час на законних підставах, якими можуть бути тимчасовий або довгостроковий дозвіл на проживання в Італії, що оформляються за наявності конкретних цілей перебування в країні, як от наприклад: ведення бізнесу або інвестування, працевлаштування або здобуття освіти, укладання шлюбу чи возз’єднання сім’ї, тощо.

Натомість, шлюб з громадянином чи громадянкою Італії тривалістю понад 2 роки, нівелює вимогу 10-ти річного постійного проживання в Італії, а якщо подружжя має спільних дітей, то тоді термін задоволення запиту скорочується.

З-поміж документів загального пакету, які треба подати до відповідних державних установ (як от, modello онлайн, довідки про італійську прописку, дозволу на проживання в Італії, довідки про доходи за останні 3 роки, тощо), Вам обов’язково будуть потрібні документи, які необхідно витребувати та належним чином легалізувати, включно з перекладами, на території України. Самостійно зробити це для Вас буде доволі складно. Ми пропонуємо зробити це за Вас, а саме:

Вся процедура займе до 6-ти тижнів ("під ключ"):

  • Витребування довідки про несудимість (із зазначенням всіх попередніх прізвищ, якщо мала місце зміна) + апостиль + переклад і легалізація перекладу в Посольстві Італії в Києві2150 грн. (еквівалент 77 євро).

  • Витребування свідоцтва про народження + апостиль + переклад і легалізація перекладу в Посольстві Італії в Києві2000 грн. (еквівалент 73 євро).

  • Витребування витягу про дошлюбне прізвище + апостиль + переклад і легалізація перекладу в Посольстві Італії в Києві2200 грн. (еквівалент 80 євро).

Необхідні технічні деталі можна уточнити:

  • зателефонувавши на вайбер за номером +38097-246-02-03
  • написавши листа на електронну адресу cheremshyna@yahoo.es


Інші посилання по темі:
Возз'єднання сім'ї в Італії
Dichiarazione di valore у Львові
Оформлення Codice fiscale у Львові

<< мапа сайту >>