Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Отримання (витребування)
довідки про реєстрацію місця проживання

Увага!!! Процедура витребування довідки змінена, уточнюйте додатково

Поряд з документами виданими органами РАЦС (детальніше про витребування повторних документів в органах юстиції) дуже часто потрібно представляти довідку про реєстрацію місця проживання. Наприклад, Довідка про реєстрацію місця проживання вимагається для реєстрації шлюбу закордоном, для оформлення запрошення на певні типи віз, тощо. Часто до нас приносять звичайні довідки з ЖЕКів чи сільських або селищних рад, але такі документи не підлягають апостилюванню, такі документи лише є перехідною ланкою для отримання довідки про реєстрацію місця проживання установленого державного зразка.

Отже, довідка про реєстрацію місця проживання має єдину форму і видається Управліннями громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Головного Управління Міністерства Внутрішніх Справ у тій чи іншій області. Опісля отримання такої довідки потрібно поставити на неї апостиль чи провести процедуру консульської легалізації, а вже потім перекладати в залежності від вимог тої чи іншої країни.

Загальна вартість витрат пов'язаних з виготовленням (витребуванням) довідки про реєстрацію місця проживання становить 255 грн. Термін виготовлення - 1-2 робочі дні.

Вартість апостилювання довідки про реєстрацію місця проживання становить 110 грн. Термін - 1-2 робочі дні.

А також,

як повторно отримати свідоцтво про народження у Львові, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Рівне

де отримати повторне свідоцтво про одруження у Львові, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Рівне

отримати повторні документи РАЦС у Львові, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Рівне

<< мапа сайту >>