Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Обласна легалізація та
отримання (витребування) повторних документів
в органах РАЦС
у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ужгороді, інших містах та областях України а також в Росії, Білорусії, Казахстані

При підготовці (легалізації) документів для подання в установи іноземних держав найпершим кроком, з яким зустрічаємося, стає повторне отримання (виготовлення) самого документу, якщо такого не має в наявності (був втрачений, вкрадений чи зазнав значних пошкоджень від контакту з водою, високими температурами тощо) або наявний документ з певних причин не підлягає легалізації та подальшому апостилюванню (наприклад, документ ще старого радянського зразка або часів ранньої незалежності, подача в посольство Італії, де вимагають документи видані не пізніше 6-ти місяців відносно дати подачі документів і т. д.).

Отримати (витребувати) повторний документ (дублікат документу) в органах Реєстрації актів цивільного стану можна за місцем прописки в районному, міжрайонному чи міському відділі Юстиції, а потім легалізувати в Головному обласному управлінні Юстиції тої чи іншої області, або ж відразу замовити цей документ у Головному управлінні Юстиції, тоді він автоматично матиме печатку найвищої обласної інстанції Юстиції. Варто пам'ятати, що документи видані сільською/селищною радою не приймаються до розгляду в Обласному управлінні юстиції, тому такі документи відразу потрібно повторно отримувати в районному управлінні юстиції. Крім того, повторний документ можна отримати лише в тій області, де він був виданий, бо тільки там міститься відповідний архівний запис. Лише після такої процедури, отриманий документ можна подавати на наступну стадію легалізації документів (проставлення штампу апостиль або консульської легалізації) в залежності від країни в яку готуються документи.

Документи, які видаються органами РАЦС можна умовно поділити на 2 типи:
До першого належать: Свідоцтво про народження, Свідоцтво про шлюб, Свідоцтво про розірвання шлюбу, Свідоцтво про зміну прізвища, Свідоцтво про зміну імені, Свідоцтво про смерть тощо.
До другого: Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб щодо підтвердження дошлюбного прізвища, Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб із підтвердженням інформації про одного з подружжя тощо.

Детальніше про

вартість витребування повторних документів

вартість проставлення печатки обласних управлінь юстиції

як і де отримати довідку про реєстрацію місця проживання у Львові

<< мапа сайту >>