Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Легалізація документів для Бельгії у Львові:
Подвійний апостиль та переклад на
французьку / нідерландську / німецьку мову

Бельгія, як і ряд інших країн, (наприклад Австрія, Нідерланди, Німеччина, Португалія, Швейцарія та інші) при оформленні документів для виїзду громадян України на навчання, для укладання шлюбу з громадянами Бельгії, для отримання дозволу на проживання чи тимчасового перебування вимагає подвійного апостилювання документів. Тобто, перший апостиль проставляється на оригіналі документу, потім здійснюється переклад на французьку / німецьку мову, котрий в залежності від побажання / необхідності / можливості / неможливості підшивається до копії даного документу чи оригіналу і засвідчується нотаріальним підписом. А вже опісля, другим апостилем засвідчується (легалізовується) підпис нотаріуса, який засвідчував підпис перекладача.

Варто зазначити, що в Бельгії використовується 3 офіційні мови — нідерландська, яка характерна для Фландрії та Брюсселя, французька, якою розмовляють у Валлонії та Брюсселі, а також німецька, яка використовується як друга офіційна на землях Німецькомовної громади.

Загальна вартість подвійного апостилювання та перекладу на французьку / німецьку мову (апостиль + переклад + нотаріальне засвідчення + апостиль) становить:

  • Стандартні документи видані органами Реєстрації актів цивільного стану (свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, смерть тощо) та місцевими органами влади і органами МВС (довідка з місця проживання, довідка про несудимість тощо) - 349 грн.

  • Нестандартні документи (судові рішення, нотаріальні заяви тощо) - від 349 грн. в залежності від кількості символів.

  • Термін виконання - 10-12 робочих днів.

Загальна вартість подвійного апостилювання та перекладу на нідерландську мову (апостиль + переклад + нотаріальне засвідчення + апостиль) становить:

  • Стандартні документи видані органами Реєстрації актів цивільного стану (свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, смерть тощо) та місцевими органами влади і органами МВС (довідка з місця проживання, довідка про несудимість тощо) - 449 грн.

  • Нестандартні документи (судові рішення, нотаріальні заяви тощо) - від 449 грн. в залежності від кількості символів.

  • Термін виконання - 10-12 робочих днів.

Загальна вартість і термін виконання перекладу та легалізації документу може дещо збільшуватися або зменшуватися в залежності від типу нестандартного документу та Міністерства, де потрібно проставити апостиль (детальніше про апостиль можна дізнатися тут, або зателефонувавши до нас).

<< мапа сайту >>