Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Traductor Jurado:
офіційний (судовий, присяжний) переклад документів на іспанську
для отримання громадянства Іспанії / дозволу на проживання

Для отримання громадянства Іспанії / отримання дозволу на проживання, вимагають пред’явлення апостильованих оригіналів довідки про несудимість і свідоцтва про народження з перекладом на іспанську мову одним із наступних 3 варіантів:
1 – переклад засвідчується в посольстві Іспанії в Києві
2 – переклад засвідчується в консульському відділі посольства України в Іспанії
3 – переклад виконаний іспанським судовим (присяжним) перекладачем (Traductor Jurado), який має право перекладати з української мови, і що є найважливішим, такий переклад уже не потрібно засвідчувати в Міністерстві Закордонних Справ Іспанії, у випадку першої легалізації (отримання першої тархети).

Ми можемо запропонувати:

  • переклад іспанським судовим (присяжним) перекладачем (Traductor Jurado)
  • доставка готових перекладених документів на адресу замовника

Вартість відправки в Іспанію, переклад в Іспанії та доставка документів до адресата становить 75 євро за документ при тривалості 3-4 тижні. Детальніша інформація про вартість і терміни витребування документів та їхнє апостилювання у відповідних розділах. При бажанні, документи можуть бути вручені в Україні. Оплата здійснюється по домовленості. Є можливість повної або часткової оплати як в Україні так і в Іспанії, включно з перерахуванням коштів на банківський рахунок.

<< мапа сайту >>