Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Переклад на португальську мову в Португалії
для отримання громадянства Португалії

В Португалії, для подання клопотання щодо отримання громадянства, виготовлення посвідки на проживання, а іноді і для реєстрації шлюбу та інших офіційних процедур, вимагається переклад відповідних документів на португальську мову. Вже довший час, португальці вимагають, щоб переклад був зроблений в Португалії, або мав засвідчення посольства України (для реєстрації шлюбу, іноді проходять і українські переклади з т.зв. подвійним апостилем), тому надіятися на переклад зроблений в Україні не завжди є правильним. Крім витребування та легалізації оригіналів документів в Україні, ми можемо запропонувати також і послуги перекладу та доставки готового документу за вказаною Вами адресою.

Загальна вартість (доставка в Португалію + переклад португальським перекладачем + засвідчення португальським нотаріусом + доставка на вказану замовником адресу) становить:

  • Стандартні документи видані органами РАЦС (свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, смерть тощо) та місцевими органами влади і органами МВС (довідка з місця проживання, довідка про несудимість тощо) - 410 грн (40 Євро).

  • Нестандартні документи (додатки до дипломів, судові рішення, нотаріальні заяви тощо) - від 460 грн (45 Євро).

  • Нотаріально засвідчена копія оригіналу документу нотаріусом в Португалії (наприклад апостильованого свідоцтва про народження, коли власник бажає щоб оригінал залишився, а до перекладу була підшита копія) - 210 грн (20 Євро).

  • Термін виконання - 12-15 робочих днів.

Виберіть один із наступних пунктів, якщо Вам потрібно:
отримати дублікат документа для Португальської республіки
замовити довідку про несудимість для Португальської республіки
поставити апостиль для Португальської республіки

<< мапа сайту >>