Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Легалізація для Португалії (подвійний апостиль) та переклад на португальську мову у Львові

В Португалії, як і в ряді інших країн, які є учасниками Гаагської конвенції (наприклад Австрія, Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Швейцарія і багато інших) вимагається подвійний апостиль на документах, які наші співвітчизники пред'являють оформляючи документи для виїзду в Португалію, якщо ця поїздка не є туристичною, або якщо перебувають в Португалії вже довший час, але не повністю оформили свій легальний статус. Так, наприклад, для повної і правильної легалізації на території Португалії документів виданих державними органами України для тимчасового чи постійного проживання, навчання, отримання офіційного дозволу на працевлаштування, визнання документів про освіту, укладання шлюбу тощо, вимагається надати документи перекладені на португальську мову з подвійним апостилем відповідних міністерств України в залежності від типу документу. Іншими словами, перший апостиль проставляється на оригіналі документу, потім здійснюється переклад на португальську мову, який засвідчується нотаріально, а вже другий апостиль в Міністерстві Юстиції, засвідчує підпис нотаріуса. Після такої процедури документ готовий для подачі у відповідні органи Португальської республіки.

Загальна вартість готового документу (апостиль + переклад + нотаріальне засвідчення + апостиль) становить:

  • Стандартні документи видані органами РАЦС (свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, смерть тощо) та місцевими органами влади і органами МВС (довідка з місця проживання, довідка про несудимість тощо) - 399 грн.

  • Нестандартні документи (додатки до дипломів, судові рішення, нотаріальні заяви тощо) - від 399 грн. в залежності від кількості символів (в розрахунку 50 грн. за кожних 1860 символів)

  • Термін виконання - 8-12 робочих днів.

Терміни та вартість замовлення може змінюватися як в більшу так і в меншу сторону, в залежності від конкретного документу та Міністерства, де цей документ апостилюється (детальніше про апостиль можна дізнатися тут, або зателефонувавши до нас), а також від способу та місця отримання чи доставки документів.

Варто знати: Обласна легалізація документів виданих органами РАЦС

Якщо Ви на даний момент перебуваєте в Португалії, і не бажаєте турбувати рідних чи знайомих, або не має в них можливості зробити всі необхідні процедури за Вас, Ви можете звернутися до нас, і піся уточнення і консультації, отримати вже готові документи в Португалії. Крім того, Ви можете звернутися до наших партнерів:
Agencia de Documentação
Av. Francisco Sá Carneiro Lote 9, Loja E
Portimão 8500, Portugal
Tel.: 00351282427591, 00351964208715

<< мапа сайту >>