Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Довідка про несудимість у м. Львів
(Отримання та легалізація для Італії, Іспанії, Португалії та інших країн)

При легалізації свого перебування за кордом, не важливо чи це клопотання про отримання дозволу на офіційне працевлаштування чи на тимчасове проживання, отримання певних типів віз в посольствах інших країн чи будь-які інші цілі, майже завжди вимагається Довідка про несудимість, яка видається Управлінням інформаційних технологій Головного управління Міністерства внутрішніх справ у відповідній області або в м. Київ.

Пропонуємо послуги по отриманню (сприянню отримання) довідки про несудимість (довідки про відсутність судимості / довідки про непритягнення до кримінальної відповідальності). Сприяння у виготовленні такої довідки можливе як для громадян України та так і нерезидентів, які знаходяться як на території України, так і за межами України.

 • Термінове виготовлення та отримання довідки про несудимість:
  • Термін виконання: 3-4 робочі дні.
  • Вартість: 330 грн.
 • Термінове виготовлення та отримання довідки про несудимість + апостиль:
  • Термін виконання: 9-11 робочих днів.
  • Вартість: 580 грн.

  • Термін виконання: 5-6 робочих днів.
  • Вартість: 780 грн.

При потребі, для того, щоб довідка про несудимість була дійсна за межами України, здійснюємо належну легалізацію (проставлення апостилю) та переклад довідки про несудимість. У кожному конкретному випадку процедура легалізації довідки про відсутність судимості має свої особливості в залежності від тієї країни, для якої вона легалізується. Так само і кінцева вартість та тривалість процедури може змінюватися в залежності від країни (детальніше про легалізацію та переклад документів для Австрії, Бельгії, Іспанії, Італії, Нідерландів, Німеччини, Португалії, Швейцарії ).

Варто зазначити, що зазвичай не потрібна особиста присутність чи будь-яка інша участь у процесі отримання та легалізації довідки про несудимість. При бажанні готовий документ може бути доставленим за вказаною адресою.

Що потрібно для того, щоб отримати Довідку про відсутність судимомості?

Зателефонуйте до нас, і Ви отримаєте вичерпну інформацію про наступне:

Як отримати довідку про несудимість в Івано-Франківську чи Тернополі

Де отримати довідку про відсутність судимості в Ужгороді (Закарпатській обл.) чи Луцьку (Волинській обл.)

Як замовити довідку про перевірку на судимість у Львові

<< мапа сайту >>