Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Витребування дублікатів документів
у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ужгороді, інших містах та областях України а також в Росії, Білорусії, Казахстані

Отримання дублікату документа іноді стає справжньою катастрофою для непідготовленої або вельми занятої людини. Кількома хвилинами тут не обійтися. А особливо коли за ним потрібно їхати за тридев'ять земель.

Для тих, хто не в змозі, або не має бажання витрачати свій дорогоцінний час, нервові клітини, які, як відомо, не відновлюються, чи завдавати клопоту своїм рідним, особливо це стає проблемним, коли потрібно їхати в іншу область, існуємо ми. За відповідну плату, ми пройдемо всі потрібні процедури отримання (витребування) дубліката документу. При чому наші можливості не обмежуються лише м. Львів та Львівською обл., де можемо запропонувати особливо вигідні умови, як індивідуальним замовникам, так і корпоративним, нашим колегам з інших міст та областей, ми також здійснюємо витребування документів та проставлення печатки обласних управлінь юстиції як і насамперед всіх західних областей: Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Закарпатської так і в інших містах та областях України а також в Росії, Білорусії, Казахстані з проставленням штампу апостиль або консульською легалізацією.

Витребування дублікатів документів
Печатка обласного управління
Область
Вартість*
Тривалість
Вартість*
Тривалість
1 тип
2 тип
Львівська
450 грн.
550 грн.
1-2 р.д.
50 грн.
7-10 р.д.
300 грн.
1 р.д.
Тернопільська
600 грн.
700 грн.
3-4 р.д.
250 грн.
5-6 р.д.
Івано-Франківська
600 грн.
700 грн.
3-4 р.д.
250 грн.
5-6 р.д.
Волинська
600 грн.
700 грн.
3-4 р.д.
250 грн.
5-6 р.д.
Рівненська
600 грн.
700 грн.
3-4 р.д.
250 грн.
5-6 р.д.
Закарпатська
600 грн.
700 грн.
3-4 р.д.
250 грн.
5-6 р.д.
Інші області
уточняти по телефону
уточняти по телефону
Росія
Білорусія
Казахстан
від 350 євро**
1-1,5 місяця
* Без вартості апостиля
** В дану суму входить вартість проставлення апостиля

Варто зазначити, що особиста присутність чи будь-яка інша участь у процесі отримання (витребування) та легалізації документів виданих органами РАЦС не потрібна. При бажанні готовий документ може бути доставленим за вказаною адресою.

Крім цього,

як і де отримати довідку про реєстрацію місця проживання у Львові

<< мапа сайту >>