Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Переклад на французьку мову
у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ужгороді
акредитованим перекладачем Посольства Франції в Україні

Пропонуємо послуги з перекладу на французьку мову акредитованим перекладачем Посольства Франції в Україні всіх видів документів, які потрібні для як для отримання візи на території України, так і для возз’єднання сім`ї, укладення шлюбу, прийняття громадянства, навчання, лікування, офіційного працевлаштування та здійснення професійної діяльності у Франції.

Загальна вартість перекладу на французьку мову акредитованим перекладачем Посольства Франції в Україні становить:

  • Стандартні документи видані органами Реєстрації актів цивільного стану (свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, смерть тощо) та місцевими органами влади і органами МВС (довідка про несудимість, довідка з місця проживання тощо) - 140 грн.

  • Нестандартні документи (судові рішення, нотаріальні заяви тощо) - від 150 грн.

  • Термін виконання - 4-5 робочих дні.

Наші можливості не обмежуються лише перекладом на французьку мову акредитованим перекладачем Посольства Франції в Україні, ми можемо запропонувати повний цикл підготовки Ваших документів для Франції з метою подальшого їх подання до державних установ. Даний цикл включає в себе, окрім перекладу, наступні етапи підготовки:

  • доставка рекомендованим поштовим листом (включено у вартість замовлення) чи кур'єрською службою (при додатковій оплаті цих послуг замовником окремо) за вказаною адресою готових документів
<< мапа сайту >>